MB Nieruchomości to biuro nieruchomości zlokalizowane na terenie Olsztyna. MB Nieruchomości oferuje usługi w zakresie obrotu nieruchomościami nie tylko na terenie Olsztyna, ale i w całym przepięknym regionie Warmii i Mazur oraz Pomorza. Nasz zespół składa się z osób ceniących sobie kontakt z klientem i zainteresowanych rynkiem nieruchomości. Połączenie doświadczenia, zaangażowania i pasji pozwala sprostać Państwa wymaganiom i gwarantuje owocną współpracę.

 

Sprzedając nieruchomość, która jest często dorobkiem całego Państwa życia, czy kupując nieruchomość, która jest często zapewnieniem bezpieczeństwa „dachu nad głową” dla siebie i rodziny i niejednokrotnie za oszczędności całego życia lub na długoterminowo obciążający kredyt, możecie Państwo polegać na własnej wiedzy i przeprowadzić samodzielnie transakcję... albo możecie Państwo skorzystać z pomocy profesjonalisty jakim jest biuro nieruchomości MB Nieruchomości

 

Dokonując transakcji samodzielnie, narazić się Państwo możecie na popełnienie błędów, z których niekiedy możecie Państwo sobie nie zdawać sprawy, a których kosztem może być niepotrzebny dla Państwa i Państwa bliskich stres, czy nawet znaczne straty finansowe.

 

Współpraca z pośrednikiem MB Nieruchomości nie tylko zapewni Państwu oszczędność czasu, ale przede wszystkim zapewni bezpieczeństwo transakcji chroniąc przed ewentualnymi trudnościami i konsekwencjami finansowymi.

 

Doświadczenie agencji MB Nieruchomości poparte wiedzą i praktyką, setkami przeprowadzonych transakcji, pozwala nam zajmować się najtrudniejszymi przypadkami oraz sprostać stawianym nam często niełatwym wyzwaniom bezpiecznie przeprowadzając Państwa przez cały proces sprzedaży, zakupu czy wynajmu, najmu nieruchomości.

 

Agencja nieruchomości MB Nieruchomości zawsze:

  •     zapewnia kompleksową obsługę i wysokie standardy świadczonych usług;
  •     weryfikuje pod kątem prawnym wszystkie nieruchomości będące w ofercie biura;
  •     zapewnia skuteczne działania w zakresie wsparcia przy sprzedaży, kupnie bądź wynajmie, najmie nieruchomości;
  •     podchodzi indywidualnie do wszystkich klientów biura;
  •     proponuje nowoczesne i innowacyjne działania dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego biura MB Nieruchomości, bo dzięki nam korzystnie i bezpiecznie sprzedacie, rozsądnie podejmiecie decyzję o zakupie czy wynajmie, najmie nieruchomości a z pewnością zaoszczędzicie czas i pieniądze.

 

Jako biuro nieruchomości zapewniamy także wsparcie w finansowaniu Państwa zakupu nieruchomości poprzez współpracę biura z pośrednikami kredytowymi pracującymi na rzecz ponad 25 banków. Dzięki temu każdy z Państwa znajdzie odpowiednio dostosowaną do swoich potrzeb ofertę kredytową.

 

Ponadto agencja MB Nieruchomości pomagając Państwu w wyborze i zakupie nieruchomości, z przyjemnością pomoże również odpowiednio ją ubezpieczyć. Nie zapominając też o bezpieczeństwie finansowym Państwa i Państwa rodziny, pomożemy w wyborze korzystnego ubezpieczenia życia i zdrowia.